W dniu 23 kwietnia 2018r. odbył się w naszej szkole drugi – finałowy już etap Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego. Konkurs ten był adresowany do uczniów Gimnazjów naszego powiatu i powiatów sąsiednich. Współorganizatorem tego przedsięwzięcia było Starostwo Powiatowe w Kraśniku.

Do finałowej potyczki przystąpiło 20 uczniów z ośmiu szkół. Gościliśmy uczniów z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku, Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Stróży, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kraśniku, Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Poniatowskiego w Annopolu, Społecznego Gimnazjum im. Ułanów im. 24 Pułku Ułanów w Kraśniku, Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Wilkołazie oraz z Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku.

Finaliści, podobnie jak podczas pierwszego etapu, zmierzyli się z zadaniami z matematyki, fizyki, chemii oraz z geografii, więc łatwo nie było....

Podczas ogłoszenia wyników gościliśmy również w naszej szkole przedstawiciela Starostwa Powiatowego – Kierownika Wydziału Sportu i Edukacji – pana Zbigniewa Leziaka, który wspólnie z panem Dyrektorem Piotrem Miecznikowskim wręczył uczestnikom nagrody.         

Zwycięzcą pierwszej edycji konkursu został uczeń Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Kraśniku – Michał Skrobucha. Drugie miejsce zajęła uczennica reprezentująca Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku – Wiktoria Ciepła. Trzecie miejsce zaś zajął Kamil Bednarz – uczeń Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Wilkołazie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz skromne upominki. Podziękowania otrzymali również nauczyciele i opiekunowie, którzy przygotowali młodzież do udziału w konkursie.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! I równie serdecznie zapraszamy do walki na matematyczno – przyrodniczym polu w kolejnych edycjach konkursu.

100 lat "Górki"

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30
31

Projekty unijne

 

rpo

 erasmus

 

 

Licznik odwiedzin

Today 21

Yesterday 415

Week 1006

Month 6324

All 112698

Currently are 153 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top