23 kwietnia nad kraśnickim zalewem przy pięknej, słonecznej pogodzie odbył się etap rejonowy Mistrzostw Pierwszej Pomocy. Naszą szkołę reprezentowała drużyna Szkolnego Koła PCK w składzie: Maja Sygacz, Kamila Pielaszkiewicz, Gabrysia Ryłło, Marlena Bryczek,  Albert Fila i rezerwowa Patrycja Krawczyk. 

 

Organizatorem zawodów był Rejonowy Oddział PCK w Kraśniku, a kadrę sędziowską stanowili instruktorzy ratownictwa medycznego z Lubelskiego Oddziału PCK.
Zawodnicy rywalizowali na 3 stacjach: dwóch urazowych (wypadek komunikacyjny i RKO) oraz stacji Test. Nasza drużyna doskonale poradziła sobie z zadaniami i wygrała z drużyną "Reja", biorąc rewanż za zeszłoroczną porażkę. Zdobywając  I miejsce awansowaliśmy do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w maju w Lublinie.
Wszyscy zawodnicy reprezentowali wysoki poziom wiadomości i umiejętności, byli bardzo dobrze przygotowani do zadań, doskonale  radzili sobie w sytuacjach stresowych i kryzysowych rewelacyjnie współpracując ze sobą w drużynie.  Na ich profesjonalną pomoc może liczyć każdy, kto znajdzie się w potrzebie. Gratulujemy.
Opiekun Szkolnego Koła PCK „Górka”: Robert Bańka.

Brązowa Tarcza

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

100 lat "Górki"

Projekty unijne

 

rpo

 

 

 

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top