Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

Następnego dnia po dziewczętach w środę 17 stycznia swoje zawody rozgrywali chłopcy. W hali sportowej ZS Nr 3 w Kraśniku stawiło się aż 6 reprezentacji szkół średnich powiatu kraśnickiego.

Nasza drużyna w składzie: Nowakowski Jakub, Staniec Hubert, Wójcik Karol, Fila Albert, Filipczak Rafał, Lenart Mateusz, Dębicki Łukasz, Rej Franciszek, Kawa Kamil i Szczepanik Jakub trafiła do grupy z ZS Nr 2 i ZSO Urzędów. Grając z faworytem czyli drużyną Reja nasi chłopcy zaprezentowali się znakomicie i dość długo prowadzili 2:0. Niestety pod koniec meczu doświadczony Rej zdołał zremisować, co w rezultacie dało nam II miejsce w grupie i walkę o III miejsce w zawodach. W ostatnim meczu zagraliśmy z drużyną z ZSO z Urzędowa. Mecz zakończył się remisem i o wygranej decydowała seria rzutów karnych. Ostatecznie pokonaliśmy przeciwników i zajęliśmy bardzo dobre III miejsce w Powiecie.
Opiekun: Robert Bańka

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 9

Yesterday 185

Week 2095

Month 6378

All 41939

Currently are 34 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top