W dniu 5 stycznia, w przeddzień Balu Studniówkowego, maturzyści naszej szkoły zatańczyli poloneza na Kraśnickim Rynku. W roku bieżącym, do uczniów liceum ogólnokształcącego, po raz pierwszy dołączyli uczniowie technikum informatycznego, którego pierwszy rocznik przystąpi w maju do matury.

W promieniach styczniowego słońca, w samo południe, na Rynku Starego Miasta zebrali się uczniowie i nauczyciele „Górki”. Już po raz piąty obecni byli Starosta Kraśnicki pan Andrzej Maj, rodziny maturzystów, mieszkańcy Kraśnika i okolic oraz przedstawiciele kraśnickich mediów.

Rok 2018 jest szczególnie ważny dla społeczności naszej szkoły. We wrześniu bieżącego roku będziemy świętować setną rocznicę jej powstania. Nasze liceum, będące najstarszą szkołą średnią w Powiecie Kraśnickim, istnieje od 1918 roku. Korzystając z okazji, Dyrektor Piotr Miecznikowski zaprosił absolwentów i wychowanków liceum i gimnazjum na obchody 100-lecia szkoły, które będą miały miejsce 21 września.

Dziękujemy maturzystom za piękny taniec oraz nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie choreografii. Dziękujemy Urzędowi Miasta Kraśnik za udostępnienie placu, dyrekcji CKiP za wypożyczenie strojów, funkcjonariuszom policji i straży miejskiej za zapewnienie bezpieczeństwa, właścicielowi firmy Manhattan na użyczenie prądu oraz przedstawicielom kraśnickich mediów i Lubelskiej TV za udokumentowanie naszej uroczystości.

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 434

Yesterday 509

Week 2142

Month 11656

All 102114

Currently are 340 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top