Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

Dziewięciu amatorów polityki z naszej szkoły (Patrycja Zgardzińska, Luiza Grinberg, Karol Wiśniewski, Franciszek Rej, Jakub Baran, Jacek Monusiewicz, Patryk Knieja, Patrycja Krawczyk, Karol Kuśmierz) w ramach nagrody w powiatowym konkursie, organizowanym przez Pana Posła Wojciecha Wilka, odbyło 1 grudnia 2017 r. wycieczkę na ulicę Wiejską w Warszawie.

Główną atrakcją było zwiedzanie gmachu Sejmu, w tym miejsc, które na co dzień nie są dostępne dla zwiedzających, m.in. mieliśmy okazję usiąść w fotelu Pani Wicemarszałek Małgorzaty Kidawy- Błońskiej, czy też odwiedzić kaplicę sejmową z oryginalnym fotelem papieża Jana Pawła II, wykorzystanym w czasie wizyty Ojca Świętego w parlamencie w 1999 r. oraz zjeść obiad w restauracji sejmowej. Nie obyło się bez wizyty w głównej sali obrad. Jako laureaci konkursu organizowanego przez Pana Posła mieliśmy możliwość zadania mu wielu pytań. Otrzymaliśmy również drobne upominki, a już teraz w naszej szkolnej bibliotece możecie wypożyczyć książkę opisującą dzieje polskiego sejmu z autografem Pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej! Wycieczkę z całą pewnością zaliczamy do udanych i pomocną w przygotowaniu do rozszerzonej matury z wos-u.

Patrycja Zgardzińska

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 381

Yesterday 412

Week 1718

Month 7543

All 31736

Currently are 118 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top