Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

W dniu 27 października uczniowie klasy 1A i 1B oraz reprezentanci z klas 1C i 1AT wzięli udział w wyjeździe integracyjnym do Warszawy. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody uczestnikom dopisywały humory.

Pierwszym punktem wyjazdu był Hangar 646, gdzie pod czujnym okiem trenerów młodzież miała okazję korzystać z kompleksu trampolin i innych sportowych atrakcji. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie stolicy z przewodnikiem. Młodzież miała okazję zobaczyć: Plac Zamkowy z kolumn króla Zygmunta III Wazy, Zamek, Katedrę, Stare Miasto, Nowy Świat, Grób Nieznanego Żołnierza i Teatr Wielki. Po zwiedzaniu zabytków udaliśmy się na Stadion Narodowy, gdzie przewodnik wiódł nas trasą "Piłkarskie emocje". Ostatnim punktem wycieczki było Centrum Nauki Kopernik -jedna z najnowocześniejszych europejskich instytucji ukazująca związek nauki z kulturą i codziennością.

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 381

Yesterday 412

Week 1718

Month 7543

All 31736

Currently are 116 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top