14 czerwca na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się spotkanie z Aleksandrem Maziarzem, siatkarzem, zawodnikiem złotej drużyny „ZAKSY” Kędzierzyn Koźle, Mistrzem Polski w piłce siatkowej. Spotkanie zaaranżował żeński fanklub Olka z klasy 1f LO, który żarliwie śledzi karierę młodego zawodnika rodem z Kraśnika.

Wizyta zawodnika rozpoczęła się krótką rozmową. Młodzież miała możliwość poznać tajniki codziennego życia sportowca, jego życiowe plany i ideały, które mogłyby stanowić motto każdego młodego człowieka: „Nigdy się nie poddawać, być wytrwałym i cierpliwym”. Ciekawym punktem spotkania był krótki trening pod okiem mistrza, który przeprowadził dla naszej szkolnej drużyny siatkarskiej. A potem były niekończące się autografy, fotografie…

Olku dziękujemy! To było niezapomniane spotkanie…

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 259

Yesterday 423

Week 2218

Month 5220

All 20624

Currently are 97 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top