Studniówka 2018

W najbliższy piątek 5 stycznia o godzinie 12.00, tuż przed zaplanowaną na 6 stycznia Studniówką, na Kraśnickim Rynku zatańczą poloneza tegoroczni maturzyści  I LO im.Tadeusza Kościuszki i...

Czytaj więcej...

14 czerwca na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się spotkanie z Aleksandrem Maziarzem, siatkarzem, zawodnikiem złotej drużyny „ZAKSY” Kędzierzyn Koźle, Mistrzem Polski w piłce siatkowej. Spotkanie zaaranżował żeński fanklub Olka z klasy 1f LO, który żarliwie śledzi karierę młodego zawodnika rodem z Kraśnika.

Wizyta zawodnika rozpoczęła się krótką rozmową. Młodzież miała możliwość poznać tajniki codziennego życia sportowca, jego życiowe plany i ideały, które mogłyby stanowić motto każdego młodego człowieka: „Nigdy się nie poddawać, być wytrwałym i cierpliwym”. Ciekawym punktem spotkania był krótki trening pod okiem mistrza, który przeprowadził dla naszej szkolnej drużyny siatkarskiej. A potem były niekończące się autografy, fotografie…

Olku dziękujemy! To było niezapomniane spotkanie…

100 lat "Górki"

Kalendarz

Galeria zdjęć

Licznik odwiedzin

Today 174

Yesterday 447

Week 2075

Month 6358

All 41919

Currently are 135 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top