Zaproszenie na dzień otwarty

Zaproszenie na dzień otwarty

Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów na Dzień Drzwi Otwartych w dniu 25.04.2017r.

Czytaj więcej...

Narty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły, nic więc dziwnego, że w ostatnich dniach, wykorzystując sprzyjające zimowemu szaleństwu warunki atmosferyczne odbyły się dwa zorganizowane wyjazdy na stoki w Batorzu i Chrzanowie

W dniu 09.02.2017 r. uczniowie z klas: I, II, III Technikum oraz uczniowie I, II, III LO odwiedzili Batorz. W wycieczce brali udział w większości uczniowie, którzy doskonalili swoje umiejętności narciarskie, ale byli i tacy, którzy mieli po raz pierwszy narty lub deskę snowboardową na nogach.Pogoda pomimo niewielkiego mrozu dopisała, humory były znakomite a uczniowie oraz nauczyciele spędzali aktywnie czas oddając się białemu szaleństwu.Wszyscy uczestnicy wycieczki podsumowali wyjazd przy wspólnym grillu piekąc kiełbaski, które po intensywnej jeździe i nauce smakowały wybornie.

Opiekunami podczas wyjazdu byli nauczyciele: Podwiązka Robert, Wereski Mariusz, Sielski Mariusz, Małek Piotr.

Z kolei przedpołudnie 13 lutego, wśród pięknych okoliczności przyrody, część klasy I d, spędziła na stoku narciarskim w Chrzanowie. Wspaniałe warunki pogodowe wyjątkowo sprzyjały szusowaniu po stoku. Zdecydowana większość uczestników wyjazdu zaprezentowała godne podziwu umiejętności jazdy na nartach i deskach, a nowicjusze po instruktażu p. Mariusza Sielskiego bardzo szybko podjęli się zjazdów z ambitniejszych tras.

Ustawienia szablonu
Wybierz kolor
Red Green Blue Gray
Kolor tła
Kolor tekstu
Czcionka Google
Rozmiar czcionki
Krój czcionki
Scroll to top